ÖĞRENCİLERE EĞİTİM SETİ

04.06.2021

Türk Eğitim Sen BC TECH Firmamıza Tebrik Ziyareti Gerçekleştirdi Resim

Pandemi sebebiyle geçiş yaptığımız uzaktan eğitim sürecinde Fakültemiz bir ilke daha imza atarak Dönem 1 ve Dönem 2 öğrencilerimizin beceri eğitimlerini evlerinden ilgili alan öğretim üyelerinin kılavuzluğunda yapabilmeleri amacıyla İstanbul Tıp Fakültesi Dekanlığı ve İstanbul Tıp Fakültesi Mezun ve Mensupları Derneği (İTFMED) işbirliği ile hazırlanan EĞİTİM SETleri öğrencilerimize teslim edilmeye başlandı. 
Bu setlerde yer alan; Manuel Tansiyon Aleti&Steteskop, Dikiş Seti, Enjeksiyon Seti, Özel üretim sütur pedi, vb.medikal ürünler, İTF logolu özel çantası ile öğrencilerimizin psikomotor beceri alanında yer alan TA ölçümü, dikiş düğüm, enjeksiyon, eldiven giyme gibi beceri uygulamalarını yapabilmeleri için imkan sağlayarak yüz yüze eğitim dönemine daha hazırlıklı ve donanımlı gelebilmelerini amaçlamaktadır. 
Her koşulda iyi hekim yetiştirmeyi vizyon edinen Fakültemiz, uzaktan eğitim sürecini de online yapılan ders/uygulamalar ve web tabanlı eğitim programları ile başarılı bir şekilde sürdürmektedir. 
ÖZEL TESEKKUR: Katkı sağlayan eski mezunlarımıza, İstanbul Tıp Fakültesi Vakfı'na, Dr. Hafız Cemal Lokmanhekim ve eşi Sabiha Lokmanhekim Sağlık Vakfı'na, İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği'ne ve Doktorclub'a sonsuz teşekkürler...